Torty Ursus

Szanowni Państwo,

wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom rozpoczęliśmy dostawy do bliskich dzielnic Warszawy takich jak: Warszawa Ursus i Warszawa Włochy. Do Państwa domów dostarczamy: bezy, torty, ciastka i ciasteczka.

Minimalne zamówienie to 60zł.

.

Dostawa w weekend do tych dzielnic (Warszawa Ursus, Warszawa Włochy) to koszt 5zł.

Zamówienia prosimy składać 2-3 dni wcześniej przed planowaną dostawą.

W naszej cukierni możecie Państwo zamówić: domowe ciasta, bezy i torty.

Torty Ursus – koszt

Okrągłe tradycyjne torty – 60zł/kg

Torty piętrowe – 65zł/kg

Torty prostokątne 70zł/kg

Opłatek na tort – 20zł (Posiadamy grafika, który wykonuje dla Państwa indywidualne projekty opłatków)

Torty Ursus – torty dziecięce

Nasze torty pieczemy z pasją i dbałością o najmniejszy detal. Wiemy jak ważny jest rozwój dzieci, dlatego nasze torty są robione na bazie najlepszych składników. Do wypieku tortów używamy produktów, które sprawdziły się na przestrzeni lat w wypracowanych, tradycyjnych recepturach.

Torty Ursus – nasze propozycje dla dzieci

Dla najmłodszych możemy zaproponować:

Torty Ursus – nasze propozycje dla dzieci

Delikatne torty w stylu naked cake są to tzw. torty gołe, które wykonujemy ze szwajcarską precyzją, gdyż w każdym z nim możecie Państwo zobaczyć puszyste biszkopty oraz warstwy delikatnego kremu. Torty w stylu naked cake to trend, który w Polsce zagościł już dawno, ze względu na swoją prostą i bardzo estetyczną formułę. Torty w stylu naked cake to bardzo dobra propozycja nie tylko dla rodziców w dzielnicach Warszawa Ursus i Warszawa Włochy.

Zobaczcie jak wyglądają torty w stylu Naked Cake >>

Cukiernia Michałowice
Cukiernia Michałowice

Torty Ursus – propozycje dla dzieci – tort z opłatkiem

Wiemy, że nasi mali klienci bardzo zwracają uwagę na aspekty wizualne tortów, dlatego też w naszej ofercie pojawiła się szczególna propozycja – torty z opłatkiem na indywidualne zamówienie. To dla nas duża przyjemność tworzyć torty, które dzieci zjadają ze smakiem. Każdy z tortów posiada grafikę przygotowywaną wedle ustaleń z zamówienia. Na opłatku może się znaleźć grafika z ulubionej bajki, zdjęci czy napis.

Torty Ursus – torty tradycyjne 

Nasze torty to 30 letnia tradycja, sprawdzone receptury i najlepsze składniki.

Torty Ursus – Naked cake czyli tort rustykalny

Delikatne torty w stylu naked cake są to tzw. torty gołe, w każdym z nim możecie Państwo zobaczyć puszyste biszkopty oraz warstwy delikatnego kremu. Torty w stylu naked cake to trend, który w Polsce zagościł już dawno, ze względu na swoją prostą i bardzo estetyczną formułę. Do naked cake zawsze dodajemy dużą ilość owoców sezonowych.

Zobaczcie jak wyglądają torty w stylu Naked Cake >>

Cukiernia Michałowice
Torty ursus Naked cake

Torty Ursus – Elegancka klasyka

W związku z tym, że działamy na rynku cukierniczym ponad 30lat doskonale wiemy, że nie każdy przepada za nowościami w stylu naked cake czy tortu z opłatkiem. Doskonale to rozumiemy! Mamy propozycje również dla takich klientów – są to torty na bazie puszystego biszkoptu, nasączone ponczem i przełożone delikatnym kremem z owocami. Wykończenie stanowią owoce oraz bita śmietana.
Torty Warszawa Włochy
Torty Warszawa Włochy

Torty Ursus – Tradycyjne torty okazjonalne – tort z opłatkiem

Ważne okazje należy odpowiednio świętować! To prawie nasze motto 🙂 Dlatego mamy propozycje na szczególne okazje takie jak rocznice ślubu, okrągłe urodziny, chrzty i komunie – torty z pięknymi opłatkami. Zobaczcie >>
Torty ursus weselny tort
Torty ursus - tort z opłatkiem weselny
Torty ursus - tort na komunie