Raszyn Cukiernia

Raszyn Cukiernia

Czekoladowy Naked cake z owocami
Naked cake z owocami - tort weselny
Czekoladowy naked cake z owocami

Nasza pracownia cukiernicza, które znajduje się w Michałowicach przy ulicy Jesionowej zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych.  Wielu z państwa zastanawia się pewnie, dlaczego po wpisaniu w Google “Raszyn cukiernia”, znaleźli Państwo cukiernię działającą w innej miejscowości. Stało się tak, ponieważ nasza cukiernia dowozi wyroby cukiernicze takie jak torty, bezy i ciasta do Raszyna.  Nie musicie państwo zamawiać ilości hurtowych, dowozimy ilości detaliczne.  

Raszyn Cukiernia - jakie jest minimalne zamówienie?

Minimalne zamówienie, które jesteśmy w stanie dowieźć do państwa domu, musi opiewać na kwotę 60 zł (bez opłaty za dostawę). 

Tort bezowy z owocami

Raszyn Cukiernia - jak zamówić produkty?

Zamówienia na ciasto, bezę, tort możecie Państwo dokonać telefonicznie, pod numerem telefonu: 786 824 229, lub na fanpage @domowacukierniamichalowice.

Raszyn Cukiernia - co mogę zamówić?

  • Raszyn Cukiernia – Torty
 W naszej cukierni znajdziecie Państwo wyjątkowo bogatą ofertę tortów. Nasze torty pieczemy z dbałością o najwyższą jakość składników. Do wypieku tortów używamy produktów, które sprawdziły się na przestrzeni lat w wypracowanych, tradycyjnych recepturach. Każdy nasz tort składa się z puszystego biszkoptu (jasnego lub ciemnego), kremu (bita śmietana, bita śmietana z mascarpone, czekoladowy) i przełożenia (domowe konfitury: porzeczkowa, wiśniowa, malinowa, truskawkowa, wiśnie w syropie, owoców (w sezonie)). Najmniejszy tort jaki wykonujemy to 1,5kg. Istnieje możliwość dostawy – skontaktuj się z nami +48 786 824 229.
Wykonujemy torty dla dzieci, na komunie, na urodziny, na rocznice ślubu i inne.
Ile kosztuje tort?  
Tort okrągły – 60zł/kg
Tort piętrowy – 65zł/kg
Tort prostokątny – 70zł/kg
Okrągły tort na 50-tkę motyw kod kreskowy
Torty piastów - tort na zamówienie

Tort to specjalne ciasto, który podkreśli uroczystą atmosferę ważnego wydarzenia. Trudno sobie wyobrazić rodzinne przyjęcie, imprezę firmową lub ważny domowy obiad bez pysznego i pięknie wyglądającego tortu okolicznościowego. Nasze torty, które dostarczamy do Raszyna, to wyśmienite wypieki na różne okazje – pieczemy torty na komunie, wesela, chrzciny, urodziny, imieniny, wieczory panieńskie i kawalerskie, ale również różne imprezy firmowe i rocznice. Wszystkie nasze  torty wykonujemy na indywidualne zamówienia.

  • Raszyn cukiernia – bezy
🧁 Duża beza 110zł – 26cm
🧁 Średnia beza 90zł – 22cm
🧁 Mała beza 75zł – 18cm
Tort bezowy z owocami - Beza Ursus
Tort bezowy z owocami malinowy
Tort bezowy z owocami - beza Ursus

Raszyn Cukiernia - Jaki jest koszt dostawy?

W tygodniu dostawa do Raszyna jest bezpłatna, w weekendy do ogólnej kwoty zamówienia doliczamy od 5 do 10 zł, w zależności od odległości od naszej cukierni. Zawsze są Państwo informowani o łącznej cenie zamówienia przed dostawą. Godzinę dostawy umawiamy indywidualnie.