Kawiarnia Ursus

Kawiarnia Ursus – zamów ciasto z dostawą do domu!

Podczas pandemii wielu z Państwa pytało nas o dostawę ciasta do domu. nie dziwnego pójście do ulubionej kawiarni w Ursusie czy w innym miejscu w Warszawie było utrudnione.  Cześć z kawiarni w Ursusie zamknęło się na okres epidemii i nie obsługiwało gości. W związku z Państwa oczekiwaniami rozpoczęliśmy dostawy ciasta na terenie Ursusa.  Pomimo tego, że gastronomia wróciła do normalnej pracy, oferujemy dostawę naszych wyrobów do państwa domów.

Kawiarnia Ursus – gdzie znajdę najlepsze i tradycyjne wyroby?

Tradycyjne i dobrej jakości wyroby, produkowane z najlepszych składników Znajdziecie państwo w naszej cukierni w Michałowicach. Celem naszej działalności jest zaspokojenie ochoty na słodkości. uważamy, że przyjemności powinny być dostępne na wyciągnięcie ręki 🙂 🙂  – dlatego wprowadziliśmy usługę dostawy ciast, bez i  tortów do domu oraz do firm.  Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta.

Kawiarnia Ursus – jak zamówić ciasto z dostawą do domu?

Zamówienia na ciasto, bezę, tort możecie Państwo dokonać telefonicznie, pod numerem telefonu: 786 824 229, lub na fanpage @domowacukierniamichalowice.

 

Ursus Kawiarnia – co mogę zamówić?

W naszej cukierni w Michałowicach możecie Państwo zamówić z dostawą:
 
  • Ursus Kawiarnia – Torty
 W naszej cukierni znajdziecie Państwo wyjątkowo bogatą ofertę tortów. Nasze torty pieczemy z dbałością o najwyższą jakość składników. Do wypieku tortów używamy produktów, które sprawdziły się na przestrzeni lat w wypracowanych, tradycyjnych recepturach. Każdy nasz tort składa się z puszystego biszkoptu (jasnego lub ciemnego), kremu (bita śmietana, bita śmietana z mascarpone, czekoladowy) i przełożenia (domowe konfitury: porzeczkowa, wiśniowa, malinowa, truskawkowa, wiśnie w syropie, owoców (w sezonie)). Najmniejszy tort jaki wykonujemy to 1,5kg. Istnieje możliwość dostawy – skontaktuj się z nami +48 786 824 229.
Wykonujemy torty dla dzieci, na komunie, na urodziny, na rocznice ślubu i inne.
Ile kosztuje tort?  
Tort okrągły – 60zł/kg
Tort piętrowy – 65zł/kg
Tort prostokątny – 70zł/kg
 
  • Ursus Kawiarnia – bezy
🧁 Duża beza 110zł – 26cm
🧁 Średnia beza 90zł – 22cm
🧁 Mała beza 75zł – 18cm
Tort bezowy z owocami - Beza Ursus
Tort bezowy z owocami malinowy
Tort bezowy z owocami - beza Ursus
  • Ursus Kawiarnia – domowe ciasta

Kawiarnia Ursus – jaki jest koszt dostawy?

W tygodniu  torty, ciasta, bezy dostarczamy bezpłatnie. Minimalne zamówienie wynosi 60zł.  W weekendy do kosztu zamówienia doliczamy 5 zł za dostawę. o godzinie dostawy informujemy najpóźniej dzień wcześniej. Zazwyczaj nasze produkty dostarczamy w godzinach od 10:00 do 15:00.

Cukiernia Michałowice
Cukiernia Michałowice